Police Edge 4 VPL555 627Y 58
Emme myy tätä tuotetta tällä hetkellä.
Saatat pitää myös näistä:
Lentiamo käyttää korkealaatuisia silmälasilinssejä
-
Kestävä pintakäsittely
Lisäämme heijastuksenestokäsittelyn kaikkiin silmälasilinsseihimme ilman lisäkustannuksia. Se vähentää häikäisyä ja suojaa naarmuilta, vedeltä, pölyltä ja sormenjäljiltä – jotta silmälasisi pysyvät helposti puhtaina.
-
Kirkkaat, kestävät ja kevyet
Silmälasilinssimme valmistetaan korkealaatuisista optisista materiaaleista, jotka tarjoavat sekä mukavuutta että pitkän käyttöiän.
-
UV-suoja
Silmälasilinssimme estävät jopa 100 % auringon haitallisista UV-säteistä.
Tuotekuvaus
Police-silmälasit ovat ainutlaatuisia, epäsovinnaisia ja innovatiivisia. Italialainen merkki on suunniteltu energisille ja aktiivisille ihmisille, jotka haluavat erottua omaperäisellä ja ainutlaatuisella tyylillään. Police-silmälasit ilmentävät rohkeaa kaupunkilookia kaikille muodin ystäville.
Police Edge 4 VPL555 627Y 58 ovat miesten silmälasit.
Silmälasikehys
- Kehyksen harmaa väri sopii täydellisesti viileään ihonsävyyn ja punaisiin, harmaisiin, valkoisiin tai tummanvaaleisiin hiuksiin.
- Suorakulmaiset kehykset ovat ihanteellinen valinta niille, joilla on soikeat tai pyöreät kasvot.
- Lasien kehys on valmistettu metallista, joka pitää hyvin muotonsa ja tarjoaa korkean vakauden ja ainutlaatuisen ulkonäön.
- Kehykselliset lasit ovat yleisimpiä kehystyyppejä, jotka koostuvat kehyksen etuosasta ja sangoista. Ne korostavat ja täydentävät tyyliäsi huomattavan muotoilunsa ansiosta. Niiden etuja ovat kestävyys, pitkäikäisyys, se, että ne ympäröivät linssin kokonaan, ja ennen kaikkea niiden suoja vaurioilta. Tämän tyyppiset kehykset sopivat kaikille linsseille, myös linsseille, joilla on korkeampi optinen vahvuus.
- Säädettävät nenätyynyt mahdollistavat lasien asennon ja istuvuuden hienovaraisen muuttamisen mukavuuden lisäämiseksi. Nenätyynyjen säätö tulee aina antaa kokeneen optikon tehtäväksi vaurioiden tai rikkoutumisen estämiseksi.
Lisätarvikkeet
- Toimitamme silmälasit alkuperäisessä kotelossaan. Kotelon väri ja muotoilu voivat vaihdella.
- Mukana toimitettu puhdistusliina on ihanteellinen silmälasien puhdistukseen ja hoitoon. Huomaa, että joidenkin mallien mukana voi tulla kangaspussi puhdistusliinan sijaan.
Tutustu koko silmälasien valikoimaan löytääksesi lisää malleja tai tutustu silmälasioppaaseemme, jos tarvitset apua parin valinnassa.
Tämä on lääkinnällinen laite. Lue ohjeet ennen käyttöä.
Tuotetiedot
140 mm Leveys
140 mm Sangan pituus
| Linssi | |
|---|---|
| Linssin korkeus: | 40 mm |
| Linssin leveys: | 58 mm |
| Kehys | |
| Kehyksen muoto: | Suorakulmaiset |
| Kehystyyppi: | Kehykselliset |
| Kehyksen väri: | Harmaa |
| Kehyksen materiaali: | Metalli |
| Koko: | M |
| Leveys: | 140 mm |
| Sangan pituus: | 140 mm |
| Nenäsillan leveys: | 16 mm |
| Paino: | 110 g |
| Säädettävät nenätyynyt: | Kyllä |
| Jousisaranat: | Ei |
| Tarvikkeet | |
| Kotelo: | Kyllä |
| Puhdistusliina: | Kyllä |
| Muuta | |
| Sukupuoli: | Miehet |
| Kategoria: | Silmälasit |
| Tuotemerkki: | Police |
| Koodi: | VPL555 627Y 58 |
Kommentit aiheesta Police Edge 4 VPL555 627Y 58