OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml linssikoteloilla
Emme myy tätä tuotetta tällä hetkellä.
Selkeä valinta silmillesi
Etumme ovat ainutlaatuiset
-
Kanta-asiakasohjelma
Saat ensimmäisestä tilauksestasi alkaen bonuspisteitä, joilla saat ilmaisia lahjoja.
-
Ilmainen toimitus yli 60 € tilauksille
Ilmainen toimitus yli 60 € tilauksille. Pienempien tilausten toimituskulut alkavat 4,90 €.
-
365 päivän takuu
Jos silmälasimääräyksesi muuttuu, vaihdamme kaikki avaamattomat piilolinssit, jotka olet ostanut meiltä viimeisen vuoden aikana.
Saat ensimmäisestä tilauksestasi alkaen bonuspisteitä, joilla saat ilmaisia lahjoja.
Ilmainen toimitus yli 60 € tilauksille. Pienempien tilausten toimituskulut alkavat 4,90 €.
Jos silmälasimääräyksesi muuttuu, vaihdamme kaikki avaamattomat piilolinssit, jotka olet ostanut meiltä viimeisen vuoden aikana.
Tuotetiedot tuotteesta OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml linssikoteloilla
OPTI-FREE Replenish on uusi universaali piilolinssineste Alconilta, joka puhdistaa, desinfioi, kosteuttaa, huuhtelee ja säilyttää pehmeitä piilolinssejä, mukaan lukien silikonihydrogeelilinssit. Se luo ja ylläpitää kosteutta linssin ja silmän välillä, ja poistaa kuivien silmien oireyhtymän.
Sisältö: natriumsitraatti, natriumkloridi, natriumboraatti, propyleeniglykoli, TearGlyde®, Tetronic® 1304 (nonanoyylietyleenidiamiinitrietaani), POLYQUAD® (polykvaternium-1) 0,001 %, ALDOX® (myristamidopropyylidimetyyliamiini) 0,005 %.
Tuotetiedot
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Paino: | 1083 g |
| Tilavuus: | 900 ml |
| Säilöntäaineet: |
Polyquad Aldox |
| Valmistaja: | Alcon |
| Käyttö | |
| Kategoria: | All-in-one-linssineste |
| Koville linsseille: | Ei |
| Pehmeille linsseille: | Kyllä |
| Matkapakkaus: | Ei |
| Viimeinen käyttöpäivä: | Vähintään 14 kuukautta |
| Käyttöaika avaamisen jälkeen: | 6 kuukautta |
| Tarvikkeet | |
| Linssikoteloita pakkauksessa: | 3 |
| Muuta | |
| Kategoria: |
Piilolinssinesteet Tarvikkeet Piilolinssinesteet monipakkaukset Yleispiilolinssinesteet |
| Kotelon koko: | 2 x 4,2 ml |
Kommentit aiheesta OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml linssikoteloilla